ŚDM

INFORMACJE Z DIECEZJI

INFORMACJE Z POLSKI I PANAMY

Czym są ŚDM?

Światowe Dni Młodzieży to coroczne spotkania młodych katolików, odbywające się we wszystkich diecezjach świata. Każdego roku obchodzone są one w Niedzielę Palmową, a co kilka lat mają wymiar międzynarodowy – młodzi z całego świata spotykają się wówczas w wybranym miejscu, najczęściej w czasie letnich wakacji, by pod przewodnictwem Ojca Świętego, wraz ze swoimi duszpasterzami i biskupami wyznawać wiarę w Jezusa Chrystusa, w tej wierze wzrastać i umacniać się.

Wyjazd z naszej diecezji

W naszej diecezji przygotowujemy się do wyjazdu na najbliższe Światowe Dni Młodzieży do Panamy w styczniu 2019 roku. Spotkania, na których realizujemy program duszpasterski "Oto ja", odbywają się raz w miesiącu - w każdy 2 czwartek o godzinie 19.00 w Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.
Do Panamy wylecimy samolotem na prawie trzy tygodnie - od 14 do 31 stycznia. Na początku weźmiemy udział w Dniach w Diecezjach, które odbywać się będą od 17 do 22 stycznia, a później w Wydarzeniach Centralnych - od 22 do 29 stycznia.

Dołącz do grupy na FB zrzeszającej osoby wyjeżdżające z nami do Panamy! Link tutaj!

Jeśli chcesz polecieć z nami do Panamy - zgłoś się już dziś na adres mailowy sekretariat@sdm.waw.pl lub przyjdź na najbliższe spotkanie w 2 czwartek miesiąca. Zapraszamy!

 

Ofiary na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży

85 1240 6074 1111 0000 4998 1553

Diecezja Warszawsko-Praska
Kuria Biskupia
ul. Floriańska 2a
03-707 Warszawa

Tytuł przelewu: OFIARA NA ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY